Звіт селищного голови за 2016-2018 роки

Дата: 08.02.2019 15:54

Увага!!!

До відома мешканців смт.Коропець та сіл Світле, Стігла, Садове, Вербка, Діброва!

Відповідно до п.7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою інформування мешканців  Коропецької ОТГ та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості діяльності виконавчого органу Коропецької селищної ради, оголошуємо про проведення звіту селищного голови за    2016-2018 роки, що відбудеться в приміщенні Будинку культури 12 лютого 2019 року о 14.00год.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в слуханні звіту селищного голови. Ви матимете нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв’язання проблем громади, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з селищним головою та представниками апарату селищної ради у формі відкритого діалогу.

Чекаємо на зустріч з Вами!