Про селищний бюджет на 2018 рік

ДВАДЦЯТЬ СЬОМА ЧЕРГОВА СЕСІЯ

Перше пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21 грудня 2017 року                                                                   №634

смт. Коропець

Про селищний бюджет на 2018 рік

Розглянувши висновки та рекомендації комісії з планування бюджету, фінансів та економіки селищної ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Бюджетним кодексом України, сесія селищної ради

В И Р І Ш И Л А :

1. Визначити на 2018 рік:

-  доходи селищного бюджету у сумі 19 279,970 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду селищного бюджету  18 873,370 тис. грн., доходи спеціального фонду селищного бюджету 406,6  тис. грн., згідно з додатком № 1 цього рішення;

-  видатки селищного бюджету у сумі 19 279,970 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету  18 873,370 тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 406,6 тис. гривень;

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного  бюджету на 2018  рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 18 873,370тис. грн. та спеціальному фонду 406,6 тис. грн. згідно з додатком № 3 до цього рішення.

3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного  бюджету  у сумі 10 тис. гривень.

4. Затвердити на 2018 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 5 до цього рішення.

5. Затвердити  на 2018  рік  резервний  фонд селищного бюджету у сумі 36 тис. гривень.

7. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду селищного бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

- оплата праці;

- нарахування на оплату праці;

- медикаменти;

- продукти харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв.

8. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

9. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2018 рік:

до доходів належать надходження, визначені ст.69 Бюджетного кодексу України.

джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені ст.69 Бюджетного кодексу України щодо місцевого бюджету.

10. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету України на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені ст.69 Бюджетного кодексу України.

11. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2018 рік у частині фінансування є надходження, визначені ст. 69 Бюджетного кодексу України.

12. Додатки № 1, № 3, № 5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та економіки селищної ради.

Селищний голова                                                  Мельник В.І.